Vesiroosivisioon 2017 tulemused

Peavõitja: Howling Sky
Pääs Noortebändi poolfinaali: Creep Party
Parim kitarrist: The Mistake
Parim bassist: Howling Sky
Parim trummar: Howling Sky
Parim eriline instrument: Howling Sky
Parim solist: Creep Party
Publiku lemmik: Rutiin

Sponsorid:

Tõnu Susi Muusikastuudio, Eesti Kultuurkapital, Raplamaa Omavalitsuse Arengufond, Uisuplats, Minna Sahver, Shococo, Digiekraanid, VahtreFoto

 

Vesiroosivisioon 2016 tulemused

Peaauhind: Three Sticks & Watermelon
Bändi eriauhind: Kirju Tigu
Pääs Noortebändi poolfinaali: Three Sticks & Watermelon
Intsikurmu: Three Sticks & Watermelon
Torude eripreemia: Howling Sky
Parim soolo kitarrist: Man Made Monkey
Modulatsiooni eripreemia: Outermost
Stilistiku eripreemia: Mad Morality
Parim saate kitarrist: Howling Sky
Publiku eripreemia: Three Sticks & Watermelon

Osalejad:

Scarlet, SSY, ESB, KKKB, Three Sticks & Watermelon, Mad Morality, Happy Three Friends, Man Made Monkey, Lights On The Ceiling, Kirju Tigu, Outermost, Howling Sky

Visioon 2014 tulemused

Visioon on selleks aastaks läbi. Publik oli pöörane ja elas kõikidele bändidele võrdselt kaasa!
tulemused aastal 2014 on järgmised:

Parim Kitarrist: Helmet Floren (Slite)
Parim Trummar: Markus Langi (Street of Dreams/Happy Day)
Parim Laulja: Piia Põder (Street of Dreams)
Parim bassist: Arlet Tiigi (Rääbs and the other guys)
Parim karisma: Yellow Strong Mustards
Kutse linnapearockile said: Yellow Strong Mustards
Rapla Parim bänd: St. of Dreams
Publiku lemmiks: St. of Dreams

Leebe muusikaliini võitja: Happy Day

Grand Prix: St. of Dreams

Pilte:
Mairi Tamm fotod: http://www.snap.ee/…/mmairitaz/album/vesiroosivisioon_2014

Keity-Johanna Kaldaru pildid: http://public.fotki.com/kjohanna/vesiroosivisioon/

Eli Suklese fotod: https://www.facebook.com/eli.sukles/media_set?set=a.10203276203851906.1073741853.1413939309&type=3

Siim Andrespoki fotod: http://piltnik.planet.ee/visioon2014/

Sander Saardi fotod:
http://www.flickr.com/photos/114208221@N02/

Täname ka sposnoreid: R-Music, Balsnack, Uniplast, Acme film, Mamma, Eve Hõrgutised, Go Bowling, Adograaf ja Magist Motors.

Palju õnne kõigile! Võitjad olid kõik, kes laval olid!
Kohtumiseni järgmisel aastal
Markus Langi.