Esineja: WKA

Kuigi me seda enam väga täpselt ei mäleta, tulime WKAga väga suure tõenäosusega kokku 2010. aasta alguses plaaniga üles astuda Vesiroosivisioonil. Priidul oli valmis kirjutatud ühe poprokkloo muusikaline alge ning suur soov panna kokku üks super punt, kellega seda esitada. Tol ajal oli bändielu Raplas päris aktiivne ning õnneks võtsid sõbrad ja varasemad bändikaaslased kiiresti vedu. Meie projekti võis edukaks lugeda, kuna võitsimegi Vesiroosivisioonil peaauhinna, ent sellega ei olnud veel kõik läbi.

WKA esines veel Linna Pea Rockil, kuid ilmselt mäletatakse kõige rohkem meie üles astumist Vesiroosi Gümnaasiumi kevadballil. See oli meie kõige suurem pingutus, säärane, mida meist keegi varem teinud polnud. Omandasime balli tarbeks võrdlemisi lühikese aja jooksul 19 lugu eesti- ja välismaisest popklassikast ja meie endi tollaste lemmikute seast ning pakkusime RVG gümnasistidele täispika kontserdi mahus muusikat, mille taustaks kõlbas ka jalga viibutada, mõne loo korral isegi näppu visata. Ball oli menukas, jutud levisid ja peagi tegime sama kava ka kultuurimajas RÜGi inimestele

Meie lend jäi paraku lühikeseks. Sama aasta suve hakul salvestasime Linnahalli stuudios oma parima enda loodud loo “Suvi” demo, kuid juba kuu aega pärast seda päikselist päeva lõpetas enamik bändist gümnaasiumi ja me läksime laiali.

Bändi liikmed on andnud Vesiroosivisiooni ajalukku olulise panuse, meie kõigi Visiooni-ülesastumiste kokku lugemine ei osutunud meist kellelegi jõukohaseks, aga see arv võib olla kuskil 20 juures. Priit lõi ka aastaid aktiivselt kaasa ürituse korraldamises.

WKA koosseis:
Liisa Rebane – vokaal
Uku Kübar – klahvpillid
Ants Tammik – trummid
Joonas Helde – basskitarr
Gert Gutmann – kitarr (ei saa see kord kahjuks liituda)
Priit Karu – kitarr, taustavokaal
+ Kristiina Lips – taustavokaal (polnud originaalkoosseisus)