Pressiteade

Rapla, 8. jaanuar 2018

10. veebruaril leiab Raplas aset noorte muusikaliste kollektiivide konkurss Vesiroosivisioon.

Raplamaa üheks tähtsamaks muusikaürituseks kujunenud Vesiroosivisioon toimub 22. korda ning jääb Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis viimaseks. Pärast traditsioonilist noorte muusikute konkurssi on kavas läbilõige ürituse ajaloost, mille raames astuvad lavale paljud varasemate Vesiroosivisioonide staarid.

Lavale võistlema pääseb sel aastal kõigi registreerijate seast vaid 6 kollektiivi. Vesiroosivisiooni peaauhindadeks on demo salvestamine Susi stuudios ja otsepääs Noortebänd 2018 poolfinaali. Oodatud on bändid üle Eesti ja registreerimine on avatud 26. jaanuarini. Konkursil osalejad avalikustatakse 29. jaanuaril.

Ürituse teises pooles leiab aset Vesiroosivisiooni ajalugu kokkuvõttev kontsert, millest tõotab tulla eriline pärl kõigile, kes viimase kaheküme aasta jooksul Rapla bändieluga kokku on puutunud, kas ise selles aktiivselt osaledes või publikuna. Esinevad kümmekond Vesiroosivisioonil varasemalt üles astunud kollektiivi, kelle nimed avalikustatakse 15. jaanuaril.

Konkursi muusikaline tase on läbi aegade olnud väga kõrge ning osavõtjate seas on palju tänaseks kõigile teada-tuntud muusikuid ja bände nagu Vaiko Eplik, Jüri Pootsmann, Mick Pedaja ja Noortebändi võitja The Notes.

Vesiroosivisioonil osalemine on andnud tugeva tõuke osalevate bändide muusikalisse karjääri, on olnud neile hüppelauaks teistelegi võistlustele ja andnud suurepärase esinemiskogemuse.

Registreerimine ja lisainfo ürituse kodulehel http://visioon.org ja Facebookis.